Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

O nas

Przedszkole nr 427 "Kraina Radości" w Warszawie znajduje się w dzielnicy Wilanów. Mieści się w przestronnym budynku o nazwie „Międzypokoleniowe Centrum Edukacji” przy ulicy Radosnej 11. Przedszkole usytuowane jest na parterze. W pozostałej części budynku rozmieszczone są: Biblioteka Publiczna, Centrum Kultury Wilanów, Centrum Sportu oraz sale dla Seniorów. W przedszkolu jest 6 sal dydaktycznych z osobną łazienką, szatnią, salą rekreacyjną ze sprzętem audiowizualnym i nagłośnieniowym. Personel przedszkola to wykwalifikowana kadra nauczycieli oraz grupa pracowników niepedagogicznych zawsze gotowa do pomocy dzieciom, dbająca o ich bezpieczeństwo i dobry humor.

Dzieci poznają świat przez zabawę, a nauczyciele wykorzystują w swojej pracy elementy sprawdzonych, ciekawych metod, form i programów m. in.: Pedagogikę zabawy – Klanza, Metodę Dobrego Startu – M. Bogdanowicz, Metodę relaksacyjną: masażyki, zabawy paluszkowe, muzyka klasyczna, Metodę dramy, Bajkoterapię, Terapię Muzyką i Ruchem, Odimienną metodę nauki czytania – I. Majchrzak, Metody E. Gruszczyk – Kolczyńskiej, E. Zielińskiej „Dziecięca matematyka”, Metodę Krakowską wobec zaburzeń rozwoju dzieci w tym zaburzeń komunikacji językowej, liczne warsztaty plastyczne, Metodę projektu Freineta i inne.

W przedszkolu prowadzone są bezpłatne zajęcia dodatkowe. W każdej grupie wiekowej: j. angielski, rytmika, gimnastyka korekcyjna, religia – jeśli rodzice deklarują udział dziecka. Podczas zabawy i czynności dnia codziennego nauczycielki wprowadzają elementy języka angielskiego, utrwalają poznane wyrażenia, zwroty, rymowanki i piosenki. Dzieci objęte są bezpłatną opieką logopedyczną i psychologiczna zgodnie z deklaracjami rodziców.

Dbamy o zdrową kuchnię przedszkolaka. Posiłki przygotowywane są na miejscu. Dzieciom serwowane są świeże, sezonowe owoce i warzywa, a urodziny obchodzimy zajadając się domowymi wypiekami przygotowanymi wspólnie z mamą i babcią.

Dbamy o dobry kontakt z Rodzicami, budując zaufanie poprzez: spotkania, rozmowy, konsultacje, okazywanie zrozumienia i wsparcie, wskazywanie sposobów pracy nad rozwojem dziecka, wspólny udział w przedsięwzięciach wewnątrz i pozaprzedszkolnych, jako kształtowanie wspólnej wizji rozwoju placówki i koncepcji jej funkcjonowania.

Jesteśmy radosnym przedszkolem, w którym dzieci rozwijają swoje zainteresowania, czują się bezpiecznie, kształtują właściwe zachowania społeczne, spełniają swoje marzenia, a kluczowymi dla całej społeczności przedszkolnej słowami są:

BEZPIECZEŃSTWO – TWÓRCZOŚĆ – SAMODZIELNOŚĆ