Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

O nas

Przedszkole nr 427 "Kraina Radości" w Warszawie znajduje się w dzielnicy Wilanów. Mieści się w przestronnym budynku o nazwie „Międzypokoleniowe Centrum Edukacji” przy ulicy Radosnej 11. Przedszkole usytuowane jest na parterze. W pozostałej części budynku rozmieszczone są: Biblioteka Publiczna, Centrum Kultury Wilanów, Centrum Sportu oraz sale dla Seniorów. W przedszkolu jest 6 sal dydaktycznych z osobną łazienką, szatnią, salą rekreacyjną ze sprzętem audiowizualnym i nagłośnieniowym. Personel przedszkola to wykwalifikowana kadra nauczycieli oraz grupa pracowników niepedagogicznych zawsze gotowa do pomocy dzieciom, dbająca o ich bezpieczeństwo i dobry humor.

Dzieci poznają świat przez zabawę, a nauczyciele wykorzystują w swojej pracy elementy sprawdzonych, ciekawych metod, form i programów m. in.: Pedagogikę zabawy – Klanza, Metodę Dobrego Startu – M. Bogdanowicz, Metodę relaksacyjną: masażyki, zabawy paluszkowe, muzyka klasyczna, Metodę dramy, Bajkoterapię, Terapię Muzyką i Ruchem, Odimienną metodę nauki czytania – I. Majchrzak, Metody E. Gruszczyk – Kolczyńskiej, E. Zielińskiej „Dziecięca matematyka”, Metodę Krakowską wobec zaburzeń rozwoju dzieci w tym zaburzeń komunikacji językowej, liczne warsztaty plastyczne, Metodę projektu Freineta i inne.

W przedszkolu prowadzone są bezpłatne zajęcia dodatkowe. W każdej grupie wiekowej: j. angielski, rytmika, gimnastyka korekcyjna, religia – jeśli rodzice deklarują udział dziecka. Podczas zabawy i czynności dnia codziennego nauczycielki wprowadzają elementy języka angielskiego, utrwalają poznane wyrażenia, zwroty, rymowanki i piosenki. Dzieci objęte są bezpłatną opieką logopedyczną i psychologiczna zgodnie z deklaracjami rodziców.

Dbamy o zdrową kuchnię przedszkolaka. Posiłki przygotowywane są na miejscu. Dzieciom serwowane są świeże, sezonowe owoce i warzywa, a urodziny obchodzimy zajadając się domowymi wypiekami przygotowanymi wspólnie z mamą i babcią.

Dbamy o dobry kontakt z Rodzicami, budując zaufanie poprzez: spotkania, rozmowy, konsultacje, okazywanie zrozumienia i wsparcie, wskazywanie sposobów pracy nad rozwojem dziecka, wspólny udział w przedsięwzięciach wewnątrz i pozaprzedszkolnych, jako kształtowanie wspólnej wizji rozwoju placówki i koncepcji jej funkcjonowania.

Jesteśmy radosnym przedszkolem, w którym dzieci rozwijają swoje zainteresowania, czują się bezpiecznie, kształtują właściwe zachowania społeczne, spełniają swoje marzenia, a kluczowymi dla całej społeczności przedszkolnej słowami są:

BEZPIECZEŃSTWO – TWÓRCZOŚĆ – SAMODZIELNOŚĆ