Wydarzenia

Konkurs recytatorski - Wiersze dźwiękiem przepełnione, języki skaczą jak szalone

W miesiącu maju 2021 odbył się w naszym przedszkolu Dzielnicowy Konkurs Recytatorski pt. „Wiersze dźwiękiem przepełnione, języki skaczą jak szalone.” Każde przedszkole mogło zgłosić dwoje dzieci z poszczególnych grup wiekowych, wyłonionych podczas eliminacji wewnątrzprzedszkolnych.

Dzień Dziecka 2021

W tym niezwykle radosnym dniu nasze przedszkolaki już od progu witane były dźwiękami muzyki. Był to dzień obfitujący w wesołe zabawy przy muzyce, gry i zabawy ruchowe na powietrzu oraz tak bardzo lubiane przez milusińskich zabawy z bańkami mydlanymi.

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Książki posiadają niezwykły dar rozbudzania wyobraźni dziecięcej, ale nie tylko. To dzięki książkom dzieci poznają nowe ciekawe historie, odkrywają w sobie ciekawość poznawczą świata, są inspiracją do poszukiwań odpowiedzi na różnorodne zagadnienia, a przede wszystkim zachęcają do nauki czytania.

Dzień Ziemi - 22 kwietnia

„Przywróć naszą Ziemię” to hasło tegorocznego dnia Ziemi. Nasze przedszkolaki doskonale wiedzą, że o przyrodę należy dbać. Segregacja śmieci, recykling, troska o rośliny i zwierzęta, oszczędzanie wody i energii elektrycznej to tematy znane dzieciom.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2021

W naszym życiu internet stał się nieodłącznym elementem codzienności. Korzystanie z nowych technologii niesie ze sobą wiele aspektów pozytywnych, jednak używanie ich zbyt często może nieść ze sobą także negatywny wpływ na funkcjonowanie każdego z użytkowników.

Bal karnawałowy 2021

Dzień 12.02.2021 roku był dniem niezwykle radosnym i roztańczonym w naszym przedszkolu odbył się bowiem BAL KARNAWAŁOWY.

Międzynarodowy Dzień Puzzli i Łamigłówek

Łamigłówki i krzyżówki to sprytne ćwiczenia główki.Główka pracuje,rebusy rozwiązuje.

Słoneczka wysyłają kartki na Dzień Babci i Dziadka

W tym roku dzieci z grupy Słoneczek wybrały się na pocztę i wysłały zrobione przez siebie laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Zimowe zabawy

21.01.2021
Zimowe zabawy

21.01.2021

W tym roku dzieci miały okazję bawić się radośnie na śniegu. Z wielkim zapałem lepiły małe i duże kule śnieżne. W efekcie powstały pięknie wystrojone bałwany. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Święty Mikołaj i Fabryka Elfów

Do spotkania ze Św. Mikołajem dzieci przygotowywały się od kilku dni. Wykonywane były ozdoby choinkowe, a w salach pojawiły się choinki dekorowane własnoręcznie przez dzieci. W poniedziałek 07.12.2020 roku w każdej z grup zorganizowana została „Mikołajkowa Olimpiada Sportowa”.