Bal karnawałowy 2021

Dzień 12.02.2021 roku był dniem niezwykle radosnym i roztańczonym w naszym przedszkolu odbył się bowiem BAL KARNAWAŁOWY.

Międzynarodowy Dzień Puzzli i Łamigłówek

Łamigłówki i krzyżówki to sprytne ćwiczenia główki.Główka pracuje,rebusy rozwiązuje.

Słoneczka wysyłają kartki na Dzień Babci i Dziadka

W tym roku dzieci z grupy Słoneczek wybrały się na pocztę i wysłały zrobione przez siebie laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Zimowe zabawy

21.01.2021
Zimowe zabawy

21.01.2021

W tym roku dzieci miały okazję bawić się radośnie na śniegu. Z wielkim zapałem lepiły małe i duże kule śnieżne. W efekcie powstały pięknie wystrojone bałwany. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Święty Mikołaj i Fabryka Elfów

Do spotkania ze Św. Mikołajem dzieci przygotowywały się od kilku dni. Wykonywane były ozdoby choinkowe, a w salach pojawiły się choinki dekorowane własnoręcznie przez dzieci. W poniedziałek 07.12.2020 roku w każdej z grup zorganizowana została „Mikołajkowa Olimpiada Sportowa”.

Dzień Górnika - Barbórka

Wszystkie przedszkolaki doskonale wiedzą jak ważna i ciężka jest praca górników. W przeddzień Barbórki w przedszkolu podany został obiad śląski, a w zestawie drugiego dania była regionalna potrawa śląska czyli kluski z dziurką, karminadle (mielone kotlety) i modra (czerwona) kapusta.

Dzień Pluszowego Misia

Pluszowe Misie swoje urodziny obchodzą 25 listopada z tej okazji w każdej grupie dzieci obchodziły ten dzień bardzo radośnie i aktywnie. Dzieci poznały historię powstania Święta Pluszowego Misia. Cały dzień wypełniony był atrakcjami takimi jak: zabawy i tańce z misiami, misiowa gimnastyka, quiz wiedzy o misiach.

Narodowe Święto Niepodległości - 11 listopada

Od poniedziałku 09.11.2020 r. w naszym przedszkolu dzieci uczestniczyły w zajęciach wzbogacających wiadomości o Polsce.

Dzień Japonii

09.11.2020
Dzień Japonii

09.11.2020

Dnia 02.11.2020 r. w przedszkolu zorganizowany został "Dzień Japonii". W ciągu całego dnia dzieci miały wiele okazji do słuchania tradycyjnej muzyki japońskiej, oglądania filmów edukacyjnych przybliżających życie i obyczaje japońskie oraz poznania rytmu dnia japońskich dzieci.

Święto Pieczonego Ziemniaka

Pełen atrakcji i smakowitości był dzień 24.09.2020 r. W tym dniu w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pieczonego Ziemniaka. Już przy wejściu dzieci witał bohater dnia czyli – wspaniały uśmiechnięty ziemniak na wielkim plakacie. Dzieci w każdej z grup mogły poznać historię tego pysznego warzywa.