Dzień Dziecka – „Eko bajka”.
Z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci obejrzały przygotowaną przez Rodziców niespodziankę. Teatr Aktorów Niezwykłych, którego zespół aktorski stanowią Rodzice, przygotował spektakl „Eko bajka”. Przekaz utworu nasycony był
wartościami ekologicznych umiejscowionymi w scenerii bajkowej. Treść przedstawienia zachęcała dzieci do troski o otaczające nas środowisko przyrodnicze. Przedstawienie zostało z wielką radością przyjęte przez dzieci i wszystkich widzów. Dodatkowymi walorami spektaklu były także efekty specjalne w postaci baniek puszczanych na widownię, co wywołało u wszystkich dużo radości. Po obejrzeniu
przedstawienia dzieci w poszczególnych grup wykonały sobie zdjęcia z ekipą aktorską. Ten wyjątkowy dzień był niezwykle radosny i pełen zabawy, która trwała jeszcze w salach każdej z grup. Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy zaangażowali się w udział w przygotowaniu przedstawienia Teatru Aktorów Niezwykłych. Gratulujemy zapału i wspaniałych predyspozycji aktorskich. Zapraszamy za rok do wspólnego przygotowania kolejnej
niespodzianki teatralnej dla dzieci.
