Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zimowe zabawy na śniegu

Podczas ostatnich dni zimowych, przedszkolaki postanowiły cieszyć się urokami białego puchu w naszym przedszkolnym ogrodzie. Maluchy z ochotą oddały się zimowym szaleństwom, które dostarczyły im mnóstwo frajdy i radości.

Nie mogło zabraknąć niewinnych batalii śnieżkami! Dzieci rzucały się śnieżnymi kulkami, uciekając i śmiejąc się , a ich radosny śmiech wypełniał przedszkolny ogród.
Nie tylko to, przedszkolaki uwielbiały brodzić w głębokim śniegu, dotykając go stopami i patrząc, jak zostawiają za sobą ślady. Obserwowały również ślady pozostawione przez ptaki. Podczas tych malowniczych spacerów po śnieżnej pokrywie, dzieci odkrywały całkowicie nowy świat, pełen białego piękna i magii.

Ale to nie wszystko! Lepienie bałwanów okazało się kolejną ulubioną zabawą maluchów. Wspólnie toczyli kule, aby stworzyć przyjaznego śniegowego kompana. Dzieci z niekrytą dumą prezentowały swoje dzieła.
Nie można zapomnieć o dodatkowych atrakcjach, które przedszkolaki tworzyły z radością. Robiły urocze "aniołki na śniegu", piekły "śniegowe ciasto" oraz zjeżdżały z górki, sprawiając sobie wzajemnie dużo śmiechu i radości.
Wzajemne wspieranie się i wspólna zabawa na śniegu umocniła więzi między przedszkolakami, dostarczyła naszym milusińskim beztroski, radości ale również rozwijała ich wyobraźnię i koordynację ruchową.

W naszym przedszkolnym ogrodzie zimowy czas to okazja do spędzenia wspaniałych chwil na świeżym powietrzu. Dzięki zabawom na śniegu przedszkolaki przeżyły niezapomniane przygody i naładowały się pozytywną energią na resztę dnia.

Zapraszamy do galerii zdjęć.