Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień Wielkiej Brytanii

To był wyjątkowy dzień pełen niespodzianek. Panie nauczycielki ze wszystkich grup otrzymały scenariusze zajęć i zabaw od Pani Marleny i Pani Oli, które prowadzą zajęcia z języka angielskiego w naszym przedszkolu.
W holu przedszkola były ustawione rekwizyty tematycznie symbolizujące Wielką Brytanię: żołnierz gwardii królewskiej, budka telefoniczna i piętrowy autobus.
Całość wymienionej dekoracji stanowiła scenerię zachęcającą do fotografowania się na jej tle. Każda z grup ma pamiątkowe zdjęcia i własnoręcznie wykonane flagi brytyjskie.
Nauczyciele przekazywali dzieciom informacje o tym pięknym kraju, a dzieci miały możliwość oglądania albumów ze zdjęciami.
Menu tego dnia także miało charakter angielski, począwszy od śniadania, poprzez obiad i podwieczorek.
Był to dzień ciekawy i pełen wrażeń. Jak miło było nam wszystkim niech pokażą zdjęcia umieszczone w galerii.