Archiwum 2017/2018

Koncert Puch Puch

25-06-2018
Jedziemy na wakacje
W dniu 25.06.2018 r. odwiedził nas teatrzyk Puch Puch ze spektaklem muzyczno - ruchowym „Na wakacje”. Ciekawe i zabawne opowiadania okraszone prostymi rekwizytami, a uk (...)

Teatr Rodziców z okazji Dnia Dziecka

06-06-2018
Śpiąca Królewna
"Niespodzianka udana, teatr od samego rana..." "Kopciuszek", "Śpiąca królewna" oraz "Piotruś Pan" to bajki, które Teatr Rodziców zaprezentował przedszkolakom z (...)

Wizyta w Bibliotece - grupa Misie

15-05-2018
Przygotowujemy laurki
15 maja dzieci z grupy Misie były na cyklicznych zajęciach w Bibliotece Publicznej. Pani Bibliotekarka czytała opowiadanie „O dzieciach, które kochały książki”. (...)

Wycieczka do sklepu - grupa Smerfy

15-05-2018
Smerfy na zakupach
Grupa Smerfów w ramach zajęć wybrała się na wycieczkę do sklepu. Smerfy miały okazję poznać pracę sprzedawcy oraz sposób wykładania towarów w sklepie. Przedszk (...)

Wizyta w Bibliotece - grupa Smerfy

14-05-2018
Smerfy
Smerfy w ramach cyklicznych zajęć odwiedziły Bibliotekę w CKW. Przedszkolaki z zaciekawieniem wysłuchały bajki "O dzieciach, które kochają książki". Na zakończenie swojej wi (...)

Przedszkolna Mini Olimpiada

11-05-2018
Słoneczka
Tego dnia w ramach zajęć gimnastycznych całe przedszkole wzięło udział w Mini Olimpiadzie. Nasze przedszkolaki dzielnie pokonały tor przeszkód oraz toczyły piłkę. Zajęcia up (...)

Dzień Bibliotekarza - grupa Motylki

09-05-2018
Przygotowujemy laurkę
Grupa Motylków z okazji Dnia Bibliotekarza odwiedziła Bibliotekę w CKW. Dzieci podczas tego spotkania wysłuchały bajki pt. "O dzieciach, które kochają książki" P. Car (...)