Przedszkole nr 427 "Kraina Radości"
w Warszawie

Piknik rodzinny - "Kolorowe jarmarki"

W dniu 07.06.2019 roku odbył się piknik rodzinny. Korzystając z gościnności Szkoły Podstawowej nr 300, na otaczającym ją terenie zorganizowane zostały stoiska z piknikowymi atrakcjami.
Frekwencja rodziców jak zwykle bardzo dopisała, co sprawiło, że całość wypadła znakomicie. Piknik rozpoczął występ dzieci z grupy Misie, które zatańczyły śląski taniec - trojak, który wśród odbiorców spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Rodzice z aplauzem przyjęli także występ śpiewających na scenie pracowników Przedszkola nr 427. Stoiska piknikowe oferowały naszym dzieciom moc atrakcji np. malowanie twarzy, składanie wiatraczków, loteryjkę, wykonanie przypinki, uwicie wianka z kwiatów, nawlekanie korali z kolorowych makaronów, farbowanie poszewek na poduszkę wzorem haftu wilanowskiego, wycinanki z kolorowych kartek, super plusk. Każde ze stoisk budziło duże zainteresowanie. Dzieci miały okazję podziwiać również występ klauna oraz zaznać ochłody pod mgiełką wodną, która chroniła miło wszystkich przed upałem. Jak to na festynie, nie zabrakło także pyszności, wśród których powodzeniem cieszyły się: chleb ze smalcem, pizza, popcorn i owoce.
Gorące podziękowania kierujemy pod adresem wszystkich rodziców, którzy z wielkim zaangażowaniem pomagali w organizacji pikniku na każdym etapie jego przebiegu: przed, w trakcie jak również po zakończeniu całego wydarzenia.
Dziękujemy bardzo Szkole Podstawowej nr 300 za wspaniałą współpracę w organizacji pikniku, udostępnieniu terenu i niezbędnych pomieszczeń. To prawdziwie sąsiedzka współpraca.
Dziękujemy za wszystkie słowa uznania i pochwały, które od Państwa usłyszeliśmy.
Zapraszamy gorąco na kolejne wspólne piknikowe spotkanie w 2020 roku.