Zgłaszanie nieobecności

Zgłaszanie nieobecności dzieci prosimy kierować:
• drogą mailową na adres p427.sekretariat@edu.um.warszawa.pl
W tytule proszę wpisać np. „Jan Kowalski gr. 1 Smerfy, nieobecny …….... (data) .........”
W treści można krótko przekazać kolejne informacje.
Nieobecność zgłaszacie Państwo pierwszego dnia nieobecności dziecka do godz. 9:15. Każdy kolejny dzień nie musi być zgłaszany, ponieważ odlicza się on automatycznie do odpisu za żywienie. Zgłoszenie nieobecności po godz. 9:15 nie będzie brane pod uwagę do odpisu za pierwszy dzień.

Spóźnienia prosimy zgłaszać wyłącznie telefonicznie do godz. 9:00.

Szczególnie prosimy Państwa o informowanie nas o chorobach zakaźnych dzieci, zatruciach pokarmowych, pasożytach, infekcjach grypowych itp.

Oddziały zamiejscowe
Zgłaszanie nieobecności dzieci prosimy kierować:
• drogą mailową na adres p427.sekretariat@edu.um.warszawa.pl
W tytule proszę wpisać np. „Oddziały zamiejscowe Jan Kowalski gr. 9 Motylki, nieobecny …….... (data) .........”
W treści można krótko przekazać kolejne informacje.

Spóźnienia prosimy zgłaszać wyłącznie telefonicznie do godz. 9:00.

Po odebraniu dziecka z przedszkola

Dziecko odebrane z przedszkola jest pod opieką rodziców/opiekunów.

Prosimy, aby dzieci nie spożywały posiłków w szatni lub w innych częściach przedszkola - jest to uwarunkowane zaleceniami sanepidu jak również bezpieczeństwem dzieci oraz dbałością o estetyczny wygląd przedszkola. Dzieci spożywają posiłki wyłącznie w salach dydaktycznych przy stolikach.

Toaleta przedszkolna jest dla rodziców i dzieci z naszego przedszkola. Prosimy jednak, aby nie była wykorzystywana podczas pobytu Państwa na miejskim placu zabaw.

Wdrażamy zasadę, aby dzieci wysypywały piasek z butów do kosza, a nie na podłogę. Prosimy Państwa o podtrzymywanie tego komunikatu dzieciom.